Únor 2009

Rob Pattinson pro Maedchen.de

15. února 2009 v 16:09 | Ape.in |  Translations
Před časem jsem pro intoxicated.cz přeložila videorozhovor s Robem Pattinsonem, tak tady je.Q: Jak jsi se připravoval na roli upíra?
A: Nechtěl jsem opravdu hrát upíra, spíš jsem se ho snažil popsat nějak lidsky. Takže moje příprava byla snažit se nehrát upíra.
Q: Co máš s Edwardem společného?
A: Nevím. Vypadáme docela stejně ve filmu.
Q: A povahově?
A: Velmi málo. Nic. No, trošku nějakých maličkostí.
Q: Co tě fascinuje na Edwardovi?
A: Přál bych si bojovat jako oni. V knize je vylíčený jako hrdina, ale on je tak ... Má špatné mínění o svém druhu, nepřipouští si nic dobrého, co udělal. Je to něco jako: "Hej tys je zachránil!" "Ne, on ne. On ne."
Q: Jakou nadpřirozenou schopnost bys chtěl mít?
A: Chtěl bych zastavit čas. Nechtěl bych vážně žádnou nadpřirozenou schopnost, protože lidi říkaj: "Hej můžeš použít svojí sílu?", je to jako mít peníze, "Hej můžeš mi půjčit peníze?" Nechci žádnou nadpřirozenou sílu.
Q: Co byla největší výzva?
A: Myslím, že snažit se vypadat děsivě bez toho, abys něco dělal, protože nemůžeš nikoho zabít nebo tak ... Takže vypadat děsivě a nedělat nic.
Q: Bylo by snazší hrát zlého upíra?
A: Jo, myslim, že jo, určitě
Q: Jaká je tvoje nejoblíbenější postava z Twilight?
A: Asi James, to je další postava, kterou bych chtěl hrát, to by mohla být zábava
Q: Jaká nejvtipnější věc se stala během natáčení?
A: Při prvním natáčení, první den, natáčeli jsme tu velkou bojovou scénu na konci. Měl jsem přijít a zvednout Bellu a být hrdina. Tak jsem běžel do záběru a zkusil jí zvednout a natáhnul jsem si šlachu v koleni, právě když jsem jí zvedal. Kristen je taková drobná, takže to bylo dost trapné. Poprvé jsem byl superhrdina a nemohl jí zvednout. A jinak nic zvláštního.
A: Ahoj všem na Maedchen.de, jsem Rob Pattinson z Twilight.