Duben 2009

Noc v slzách

28. dubna 2009 v 21:07 | Ape.in |  Personal notes
Sedím na posteli, poslouchám LaFee a z očí mi tečou slzy. Zase další probrečená noc. Poslední dobou až příliš častá. Cítím beznaděj a zoufalství. Zvláštní pocit, kdy byste nejradši zalezli do toho nejtmavšího kouta a zároveň se vám chce hrozně moc křičet. Ale stejně nevydáte ani hlásku a nepůjdete hledat tmavé kouty. Pocit prázdnoty, bolesti v duši a těžko u srdce. Zas a znovu přemítám, co dělám špatně. Celý můj život, celý můj svět je černobílý. Vždy buď jen černá nebo jen bílá. Nikdy nic mezi tím. Buď jsem absolutně šťastná nebo mám ty nejčernější nálady. Tohle je jedna z nich a myšlenky mi víří všemi směry.
Nějak cítím, že nejsem úplná. Většinu času se pokouším namluvit si, že je to tak v pořádku, že je mi samotné nejlíp, ale pak najednou přijde chvíle, kdy si uvědomím, že mi něco schází. Pouhé objetí a pohlazení, slova jako "mám tě rád" a polibek na dobrou noc. Až moc krásný sen, ale mě se sny zásadně neplní. A milovat někoho stejně jako on mě mi připadá nedosažitelné a mimo realitu. Přestávám doufat, že se někdy někdo takový najde. Přestávám věřit na lásku.
Usínám v slzách s vědomím, že zítřejší noc nebude jiná...

Nový layout

28. dubna 2009 v 19:28 | Ape.in |  Blog
Konečně mám nový layout. Od těch předešlých pokusů o lay se liší tím, že je to můj úplně první opravdový lay a jsem na něj pyšná, i když není kdovíjak krásný a úžasný. Prostě je první a to už mu nikdo nevezme :-)

Fonty do photoshopu

20. dubna 2009 v 17:00 | Ape.in |  Others
Občas je potřeba ve photoshopu něco napsat a může se stát, že se vám žádné ze základních fontů nelíbí. To vám pak zbývají 2 věci. Buď si font sami vyrobíte nebo ho prostě stáhnete. Já osobně se přikláním k druhé variantě, protože na internetu se jich dá najít spousta.

Stránky, na kterých najdete velké množství různých fontů jsou na příklad tyto:


Fonty si stáhnete v zazipované složce, kterou extrahujete a soubory *.ttf následně umístíte do C:\WINDOWS\Fonts, tím se vám fonty tak zvaně nainstalují a můžete je normálně používat ;-)

When love and death embrace ...

17. dubna 2009 v 19:48 | Ape.in |  Others
Láska je kurva.
Tenhle příběh jsem poprvé četla asi před 2 rokama a hrozně mě šokoval. Nedávno jsem si na něj vzpomněla a šokoval mě znovu. Tak nějak nutí člověka, aby nad ním přemýšlel. Nejhorší na věci je, že se to celé stalo.
Jak? Proč? Kde se v lidech pořád bere ta potřeba zabíjet a ubližovat? Jak může být někdo schopný zabít člověka, kterého miluje?
Dost otázek na zamyšlení. Tenhle příběh vás dostane.

Zamyšlení nad existencí tohoto blogu

5. dubna 2009 v 19:24 | Ape.in |  Blog
Asi právě procházím obdobím existenční nejistoty tohoto blogu. Původně jsem chtěla založit blog o upírech, ale těch je plný internet, takže se ptám: "Má to cenu?" No já nevím, asi spíš ne. Navíc tu mám zatím víceméně jenom četbu, co jsem dělala na střední a to nemá s upíry pranic společného. Hmm, co s tím? No když já nevím :-D Konec? Minimálně konec s upíry. Jo tohle jsem si asi potřebovala ujasnit. Ale co dál? Nic? Když už je to jednou můj blog, budu si sem dávat co chci. Akorát ještě nevím co. Velkým problémem je u mě čas. Žádný nemám. Ani nevím, jak je to možné. Nebo možná vím, ale nechci to tak úplně svalovat všechno na školu. A taky jsem fakt líná sem něco psát. Neslibuju, že se polepším nebo že tu něco změním, prostě se časem uvidí, jak to tady bude nebo nebude pokračovat. OK asi jdu změnit motto ;-)