Zkouškový

7. června 2009 v 13:41 | Ape.in |  Dear Diary
Zkouškový je jediný období, kdy mě baví uklízet, mejt nádobí, nebo cokoli, co běžně nesnáším. Vždycky přijdu na něco nového, co by mě mohlo bavit. Překládám, grafičím, píšu, zpívám, tancuju, cvičím, čtu ... Pro něco se nadchnu a nedokážu se soustředit, na to na co bych měla, tedy na učení. Vždycky si hledám důvod, proč se zrovna teď nemůžu učit. Vlastně za to nemůžu, to můj mozek. Hledá si způsob jak se vyhnout povinnostem :-D
Nevím, co s tím. Nedá se to nijak ovládat. Přijde nápad a všechno ostatní jde stranou. To se pak ale nemile projevuje na mých výsledcích.

Tenhle semestr jsem se na to pokoušela vyzrát. Přečetla jsem si pár článků o nootripních látkách, to jsou tzv. drogy na učení. Nápad vykoupit lékárnu jsem ale musela zavrhnout, protože všechny tyhle látky se musí brát alespoň 14 dní dopředu, aby zabraly, a na to jsem neměla čas. Takže jsem si nakoupila Red bully a začala jsem brát lecitin na podporu nervových spojů. Bylo to super, protože jsem se fakt chvíli i soustředila, ale vydrželo mi to jenom 3 dny. Teď jsem zase tam, kde jsem byla. Nesoustředím se, neučím se a ve středu jdu na zkoušku z matiky, ze které nic neumím. Nevadí, nějak to dopadne :-) U srdce mě hřeje úspěšně složená zkouška z anorganiky a to mi zatím stačí :-)

Důkazem, že všichni studenti jsou na tom podobně jako já je tahle písnička :D


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama