Duben 2010

Diplomek za bleskovku

29. dubna 2010 v 14:29 | Ape.in |  Diplomas
Od *Miss-Lindi$heQ*. Děkuju :)

diplom28

Divně divno

24. dubna 2010 v 20:32 | Ape.in |  Dear Diary
requiem
Dneska byl tak krásnej den, byla jsem na in-linech a nakupovat, ale i přes to všechno teď je mi zase smutno :( Možná proto, že posloucham Mandrage a dost těch písniček je smutnejch, ale i kdyby ne, je tu něco co mě nutí neustále přemejšlet. Ve středu se stalo hodně věcí, který jsem vám ani nenapsala. Byli jsme večer trochu posedět s kámošema a spolužák zrovna ve stejnou chvíli slavil ve stejný hospodě narozeniny a hrozně se opil. Šly jsme s holkama tancovat a když jsme odcházely z parketu tak mě zastavil a začli jsme spolu tancovat a pak jsme se líbali, dlouho asi půl hodiny, pak jsem ho radši odvedla na lavičku, aby si sednul, nakonec jsem ho donutila, aby si lehnul a zase mě tahal k sobě. To už jsem se začala trochu bránit, ptž mi došlo, že má možná holku a moh by si to pozdějš vyčítat a to jsem nechtěla. Celý to bylo hrozně nečekaný, ale hezký a hlavně se mi docela líbí už z dřívějška, ale nijak jsem to nikdy neprožívala. No pak jsme ho s jeho spolubydlícim odvedli domu a uložili ho do postele. Byl fakt na mol, takže si nic z toho co se stalo nepamatuje, ale já jo a prostě na to musim teď myslet, i když nechci. Řikám si byl opilej, nevěděl co dělá, ale na druhou stranu, co když to myslel vážně a za střízliva by si to netroufnul udělat. Nechci z toho vyvozovat žádný závěry a vim, že bude dělat jako by se nic nestalo,  jenže v tu chvíli mi s nim bylo tak dobře, i když byl tak nadranej. Taky mi docela vadí, že nás vidělo tolik lidí, ale co nadělam. No prostě je mi z toho smutno, nemělo se to stát.

Jupí jou

20. dubna 2010 v 21:46 | Ape.in |  Dear Diary
slash
Ahoj lidi, nejdřív musim říct, že dneska je naprosto skvělej den, lépe řečeno jeho druhá polovina, spíš teda večer :D No takže asi jste si všimli, že jsem tu nějakou dobu nebyla. Důvod číslo 1 byly týdenní laborky z organický chemie, který jsem úspěšně zvládla bez většího kolapsu za pouhé 3 dny. Rozbila jsem jenom 1 kádinku, což je muj osobní rekord - zkuste si typnout proč mi řikaj destroy :D Dokonce jsem si ani nevylila žádnej produkt, nevylila jsem na sebe brom a nic mi nevybouchlo takže dá se říct, že je to úspěšně za mnou :)
Dneska jsem udělala zkoušku z farmakochemie v předtermínu, písemnou jsem dala na 88, ale zkazila jsem ústní takže nakonec za C, ale hlavně že už je to za mnou a 5 kreditů doma v teple :D
Ale vrchol dnešního večera je nejvíc famózní a asi z toho neusnu ještě dalších 14 dní. Do Prahy totiž 8.6. zavítá Slash, bývalý kytarista Guns n' Roses, jeden z nejlepších kytaristů světa a moje velká láska v nějakejch asi 15ti letech. Jupííí strašně se těšim, asi ho znova miluju, doufam, že ještě neni šedivej a doufam, že bude hrát bez trička jako za starejch časů :DD Jsem cvok, ale mam hroznou radost.

Padělaný alkohol

19. dubna 2010 v 7:52 | Ape.in |  Chemical Sheets
Tak tenhle článek mě zas jednou dokázal pěkně zvednout ze židle. Je hrozný zjistit, že možná pijeme nějaký hnusy, v domnění, že je to třeba vodka. Ne on je to drastickým způsobem oddenaturovaný líh. Musím se pozastavit nad bezohledností a zabedněností padělatelů, protože čistit líh bazénovou chemií nebo savem je prostě hnus a zdraví škodlivý. Nejhorší je, že ani nevíte, co pijete. Je mi z nich zle.

Kachekran

11. dubna 2010 v 18:39 | Ape.in |  Dear Diary
Kachekran aneb Karneval chemiků končící k ránu se celkem vydařil. Všem to slušelo, měli krásný masky, někdo přišel jen tak, ale nikomu to nevadilo, pilo se, já druhej den skončila s kocovinou :D Hezkej večer prostě :) Akorát jsem čekala, že tam bude víc známejch lidí, ale i tak to bylo moc hezký. Jo šla jsem za pirátku, mužete se mrknout, jak nám to seklo ;)

kachekran

Ono to přece půjde

8. dubna 2010 v 17:46 | Ape.in |  Dear Diary
Víte co je kvalitní kompenzace za neštěstí v lásce? Štěstí ve škole. Asi to zní nepochopitelně a divně, ale u mě to v tuto chvíli platí na 100%. Už 3 dny jsem uplně v pohodě, dokonce se i usmívam a neni to nucený :) Začínam mít pocit, že se všechno zase zlepšuje, že deprese byla poražena úspěchem. Jenže těžko říct, jak dlouho mi ten úspěch vydrží.
V úterý jsem psala těžkou písemku z chemickýho inženýrství a asi mě něco osvítilo, protože i když jsem se na to moc neučila, jenom jsem opisovala příklady, co jsme dělali ve škole, ptž sama jsem nedokázala spočítat nic a bylo mi uplně ukradený, jestli to nenapíšu, tak jsem to napsala a dokonce na 40 bodů z 50. A to mi přátelé nevyšel ani jeden výsledek dobře, ale jak jsem se potom dozvěděla, tak se boduje hlavně postup a za správný čísla jsou jenom 2 body. Koukala jsem na to jak tele na nový vrata, vubec nemužu uvěřit, že mam tak dobrej výsledek, podezřívam ho, že se přepsal :D
Včera jsem na laborkách z fyzikály měřila rovnovážný napětí článku, snad nejlepší úloha, kterou jsem zatim měla. Končily jsme už ve 12 a ještě nás pochválil, že jsme ředily přesně a že nám to hezky vyšlo :)
No a dneska jsem byla jenom v labu, kde jsem pomáhala s Terezy prací, ptž s tou mojí zatim nevíme jak dál, ptž nám to vychází blbě. Čistila jsem si šperky na ultrazvuku a skoro vubec se to nevyčistilo, tak musim do příště vymyslet do čeho to dam, ptž ethanol byl na prd a voda s jarem taky. Pak jsem si asi na hodinku odskočila na přednášku z farmakochemie, ze který dělam 20.4. zkoušku. Šla jsem se zeptat vyučujícího na jednu otázku ohledně tý zkoušky a on mě začal normálně zkoušet. Naštěstí jsem skoro všechno věděla, takže blbce ze mě neudělal, ale ptal se docela na hustý otázky. Chtěl po mě vědět různý dezinfekce, do čeho se nakládaj mrtvoly pro pitvu a pak ňáký analytický metody, který bych určitě ani náhodou nevěděla, kdybych s nima nepracovala a různý další perličky. Ale vyšla jsem z toho celkem dobře, ptž mi řek, že se nemam čeho bát a jestli budu takhle přemejšlet i dál, tak nevidí důvod, proč bych tu zkoušku neměla udělat. Od tý doby jsem ještě víc vysmátá :D
Jinak příští tejden mam celej tejden laborky z orgány takže tady nebudu a pak se těch zbylejch pár dnů budu od rána do večera učit na zkoušku z tý farmačky. Držte mi palce ať dostanu toho nej asistenta Holakovskýho, kterej na mě stopro bude donášet svojí přítelkyni, pod kterou pracuju v labu, ale ptž nás v průběhu laborek nenutí psát písemky, tak mu to budiž odpuštěno a zapomenuto :D a taky mi držte palce ať se propíšu zkouškovkou a ať mě nevyrazej od ústní a prostě doufam, že budu mít pořád takový štěstí jako poslední 3 dny.
Jo a ještě mimochodem zejtra jdu na karneval a strašně se těšim :) Kdyžtak pak napíšu jaký to bylo, jestli to bude stát za řeč ;)

Sonata Arctica - The Misery

7. dubna 2010 v 20:08 | Ape.in |  Songbook
Tahle písnička je jednoduše úžasná :)
Veselé Velikonoce

5. dubna 2010 v 9:06 | Ape.in |  Others
veselé velikonoce

Veselé Velikonoce všem :) holky snad si odpoledne sednem :D

Diplomek pro Texas

4. dubna 2010 v 12:28 | Ape.in |  Diplomas
Tady je diplomek za SB pro Texas, doufam, že se bude líbit ;)

diplom Texas

Od new SB Texas

3. dubna 2010 v 13:48 | Ape.in |  Diplomas
Mam new SB Texas :) tady je od ní diplom a bonus. Děkuju moc :-*

diplom od Anet

bonus za SB

Všechno bude zas dobrý

2. dubna 2010 v 15:24 | Ape.in |  Writings
bad romance
..., ale jenom pokud tomu ještě věříte. Těžko říct, jestli tomu ještě chci věřit. Snad proto další smutná básnička z mýho pera.


Už víš, že něco není v pořádku.
Odmítáš poslouchat tuhletu pohádku
o tom, že všechno bude zas dobrý.

Na všechny kolem se usmíváš,
problémy zapíráš
a tvrdíš, že všechno bude zas dobrý.

Až vítr zafouká
a tvůj domeček z karet rozbourá,
nikomu netvrď, že všechno bude zas dobrý.

Slzy ti po tváři stečou,
zlý myšlenky neutečou
a ne všechno bude zas dobrý.