Říjen 2010

Postřehy čerstvého pejskaře

14. října 2010 v 23:01 | Ape.in |  Dear Diary
Amy5
Zjistila jsem, že dokud člověk nemá psa spoustu věcí si vůbec neuvědomí. Tak například všimli jste si někdy jak je všude děsně málo košů? Praha 4 se ve volební kampani chvástá, že přidali xy košů na psí výkaly a skutečnost? Jdu ven se psem a nikde ani koš. To v Litoměřicích je to o něco lepší, ale o moc ne tam je jedinou výhodou to, že na každym rohu na sídlišti jsou konteinery.
Nikdy byste neřekli, jaký bude problém cestovat se psem. Konkrétně u mě nejde vůbec o to, že by pes cestoval nerad nebo mu bylo špatně. Problémy dělají hlavně řidiči autobusů. 2x týdně jsem se s nimi musela dohadovat o tom, kolik se vlastně platí za přepravu psa a za jakých podmínek. Vozím psa v přepravní tašce, ale zřejmě je to pro ně nepřekonatelný problém. Dokonce ani když jsem citovala přepravní řád, nebylo mi to nic platné. V přepravním řádu se totiž píše, že psa lze přepravovat ve vhodné schránce s pevným nepropustným dnem, což jsem měla a že nesmí být tkaninová atd. No jenže páni řidiči bohužel asi nikdy neslyšeli o tom, že molitan není tkanina, ale polyuretanová pěna. No prostě nemá cenu se rozčilovat. Jelikož na tohle už nemám nervy a většina řidičů neumí s lidma jednat slušně (jeden mi řekl na moje podložené argumenty bla bla bla), rozhodla jsem se jezdit vlakem.
Mít psa by bylo o tolik jednodušší a příjemnější, kdyby nám různí zabedněnci neznepříjemňovali život, ale nejspíš tu vždycky někdo takový bude.

Diplom pro Little Miss Sykes za SB

10. října 2010 v 21:16 | Ape.in |  Diplomas
Omlouvám se za zpoždění, doufám, že se bude líbit =)

Little Miss Sykes