Listopad 2010

The End

28. listopadu 2010 v 18:00 | Ape.in |  Blog
Rozhodla jsem se skončit s tímto blogem. Přemýšlela jsem nad tím dlouho a jsem si tím na 100%jistá. Tady už pokračovat nebudu. Je mi to líto, tenhle blog jsem měla přesně 2 roky, jsou tu všechny moje vzpomínky a trápení z té doby. Už dávno jsem se rozhodla, že blog nikdy nezruším a to taky dodržím. Bude tady až si budu chtít připomenout něco z těch posledních 2 let. Po Nellinčině smrti mám potřebu všechno měnit, uspořádat si věci, věnovat se něčemu jinému a postavit se na vlastní nohy. Vím, že konec blogu je správný způsob, jak za uplynulýma 2 rokama zavřít dveře a jít dál. Potřebuju jít dál.
Přestože tady končím, nechci úplně skončit s blogováním. Přemýšlím, že si založím nový blog, ale už nechci žádné deníčky, stěžování si a sebelítost, ale blog zaměřený na mojí tvorbu. Samozřejmě mě napadlo předělat tenhle blog, ale musela bych nejméně 2/3 věcí smazat a to je škoda, no uznejte. Navíc o endlessdark vědělo dost mých přátel a toho se chci vyvarovat, proto až si založím nový blog nikde nenapíšu jeho adresu a nedám odkaz na něj ani sem. Od teď čistá a naprostá anonymita. Vybraným SBčkám napíšu novou adresu na jejich blogy. Neříkám, že si budu zakládat nový blog hned, dokonce třeba ani za měsíc. Chci si všechno pořádně promyslet.
Chtěla bych vám všem moc poděkovat za přízeň, kterou jsme mi takovou dobu věnovali, za cenné rady i za komentáře k tématu a hlavně za přátelství, které jste mi projevovali, i když se osobně neznáme. Mám vás ráda. Sbohem.

PS: Mimochodem nový layout je takový humorně pojatý symbol konce.